Specjalista SEM - Google Ads

Chcesz pracować w zgranym, młodym zespole, podnosić swoje kwalifikacje i tworzyć kampanie dla znanych marek oraz branży eCommerce? Dobrze trafiłeś, Fortiva czeka na Ciebie! U nas nie doświadczysz korporacyjnej hierarchii i dynamicznej rotacji zespołu. Zyskasz dodatkowe godziny, nie stojąc w poznańskich korkach – w Śremie też można działać w świetnie prosperującej firmie. Jako Certyfikowany Partner Google wdrażamy innowacyjne rozwiązania i jesteśmy zawsze o krok przed innymi.

Twoje
zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads
  • Optymalizacja w ramach już istniejącej kampanii
  • Analityka realizowanych kampanii przy użyciu Google Analytics
  • Dobra relacja z klientem - ważna sprawa

Nasze
wymagania:

  • Certyfikaty Google Ads i Analytics
  • Znajomość narzędzi Google (Ads, Analytics, Tag Manager)
  • Praktyczna wiedza i pogłębianie jej w tematyce SEM
  • Umiejętność optymalizacji kampanii pod wskazany cel (KPI)
  • Pisanie tekstów reklamowych - dla nas to duży kontent
  • Lotny umysł i analityczne myślenie
  • Prawo jazdy kat. B (nie będziemy pytać ile masz punktów)

Na pewno
zaoferujemy:

Praca
Pracę od zaraz,
na pełen etat
Zespół
Działanie w profesjonalnym, ambitnym i przyjacielskim zespole
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Google
Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań Google
Szkolenia
Ścisła współpraca z Google, udział w szkoleniach i konferencjach

Jak widzimy to
formalnie:

  • Umowa o pracę
  • Pełen etat
  • Pracujemy od 8:00 do 16:00
  • Szanujemy wolne weekendy i popołudnia :)

Dołącz do naszego zespołu!

Dalej
Dalej
Dalej