Specjalista ds. sprzedaży usług Google Ads

Jesteś otwarty na nowe wyzwania, wiesz co piszczy w branży e-commerce, a komunikatywny to Twoje drugie imię. Z chęcią powitamy Cię na pokładzie Fortivy. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google Ads i szukamy osób do zespołu zajmującego się sprzedażą usług Google. Współpracujemy z cenionymi i rozpoznawalnymi markami, renoma naszego zespołu przyciąga lubiane firmy. Na tym stanowisku liczy się dobry kontakt z klientem i znajomość produktu. Call center? To nie u nas.

Twoje
zadania:

  • Sprzedaż Google Ads – pozyskiwanie nowych klientów oraz ich stała obsługa
  • Sporządzanie ofert i umów handlowych
  • Samodzielne organizowanie i przeprowadzanie spotkań w siedzibie firmy i poza nią

Nasze
wymagania:

  • Obsługa oprogramowania biurowego
  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B i przeprowadzaniu rozmów handlowych
  • Zainteresowanie marketingiem internetowym i nowymi technologiami, szczególnie Google Ads
  • Zaradność, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B (Twoje punkty nas nie interesują)

Na pewno
zaoferujemy:

Zespół
Ciekawą pracę w zgranym zespole w rozwijającej się branży
Pozytywna atmosfera
Pozytywna atmosfera w firmie
Wynagrodzenie
Stała praca i stałe wynagrodzenie (no jasne, że prowizje od sprzedaży obowiązują)
Praca
Pracujemy w normalnym wymiarze godzin
Szkolenia
Zapewniamy profesjonalne przeszkolenie oraz udział w szkoleniach Google

Jak widzimy to
formalnie:

  • Umowa o pracę
  • Pełen etat
  • Wynagrodzenia: podstawa + znacząca prowizja od realizowanych projektów
  • Pracujemy od 8:00 do 16:00
  • Szanujemy wolne weekendy i popołudnia :)

Dołącz do naszego zespołu!

Dalej
Dalej
Dalej