Pracownik biurowy

Jeśli wiesz, co zrobić ze stertą dokumentów zalegających na biurku, w których znajdą się pisma, wnioski urlopowe, rozliczenia pracowników, zwolnienia lekarskie i cała „fura” innej makulatury...
To miło będzie nam Cię poznać :)

Oczywiście większość Twojej pracy będzie miała wymiar cyfrowy, głównym narzędziem pracy będzie komputer, z którym musisz się lubić :)

Twoje
zadania:

  • Walka z makulaturą zalewającą największe biurko w firmie
  • Rozliczenia pracowników / kontrahentów
  • Obsługa klientów pewnego portalu (udzielanie szablonowych odpowiedzi)
  • Rozmowy, różne :)
  • Dbanie o jakość i poprawność przebiegu współpracy z naszymi klientami
  • Przygotowywanie umów wg określonych wzorów
  • Wystawianie faktur
  • Kontakt z biurem rachunkowym, kadrowym

Nasze
oczekiwania:

  • WIELKA chęć do nauki nowych rzeczy!
  • Umiejętność sprawnego poruszania się w wirtualnym świecie
  • Skrupulatność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość oprogramowania „biurowego”,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi sprzętów biurowych
  • Komunikatywność
  • Podstawowa znajomość zagadnień finansowych i kadrowych
  • Prawo jazdy kat. B (nie będziemy pytać ile masz punktów)

Wymiar
czasu pracy:

  • Pełen etat
  • Pół etatu
  • Inny wymiar, zawsze możemy o nim porozmawiać

Jak widzimy to
formalnie:

  • Umowa o pracę
  • Pracujemy od 8:00 do 16:00
  • Szanujemy wolne weekendy i popołudnia :)

Dołącz do naszego zespołu!

Dalej
Dalej
Dalej