SaMASZ sp. z o.o.

poprzedni caseŻabka następny caseOskar centrum turystyki Branża klienta: producent maszyn rolniczych

Oczekiwania

SaMASZ szybko sie rozwija i od dawna wie jak ważna w budowaniu wizerunku marki i wspieraniu sprzedaży jest obecnośc w internecie. Naszym zadaniem jest zadbanie o to aby ich klient poznał ich ofertę i trafił prosto do dystrybutora.

Trudności

Największym wyzwaniem jest dotarcie z produktami z tej branży do potencjalnego klienta oraz pokazanie maszyny rolniczych i komunalnych w przystępny i ciekawy sposób.

SaMASZ sp. z o.o. SaMASZ sp. z o.o.

Działania

  1. Krok pierwszy. Wspólnie z SaMASZ przygotowaliśmy dedykowane landing page prezentujące atuty produktu i zachęcające do skontaktowania się z regionalnym dystrybutorem.
  2. Krok drugi. Korzystając z możliwości jakie dają narzędzia Google sprawdziliśmy jak trafić do grupy potencjalnych klientów, jakie są ich zainteresowania i czego szukają w sieci.
  3. Krok trzeci. Bieżąca optymalizacja wymaga ciągłego poznawania profilu i zachowań klienta. Google Analytics jest tutaj niezbędnym narzędziem.
SaMASZ sp. z o.o. SaMASZ sp. z o.o. SaMASZ sp. z o.o. SaMASZ sp. z o.o.
SaMASZ sp. z o.o.

Rozwiązania

Reklama Google Ads, Remarketing, reklama Gmail, Display Select Keywords

Efekt

Użytkownikom sieci którzy szukają informacji na temat karmienia bydła lub maszyn do koszenia wyświetlamy przekaz zachęcający do zapoznania się z ofertą maszyn SaMASZ. Dzięki kampaniom wspieramy sprzedaż u lokalnych dystrybutorów. Aktywnie prezentujemy ofertę firmy szerszej grupie potencjalnych klientów.

Opinia

Fortiva to godni polecenia fachowcy. Indywidualne podejście do klienta i kompleksowa obsługa to ich mocne strony.
Norbert Pawluczuk Kierownik Działu Marketingu

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

Tomasz Konik tel. +48 693 958 730
Tomasz Konik