Enterprise Logistics Sp. z o.o.

Operator logistyczny świadczący usługi w rejonie państw Morza Bałtyckiego. poprzedni casetanialazienka.com następny caseSaMASZ

Cel kampanii:

Pozyskiwanie przewoźników do współpracy.

Trudności:

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukiwała przewoźników do stałej współpracy i postawiła przed nami zadanie pozyskania leadów kontaktowych. Enterprise poszukiwał przewoźników standardowymi kanałami: ogłoszeniami na własnej stronie, olx czy pracuj.pl. Ciężar pozyskania przewoźnika niejednokrotnie spadał na spedytora i zabierał mu cenny czas.

Enterprise Logistic Enterprise Logistic

Chcesz dowiedzieć się jak osiągnąć swój cel?

Działania:

Po dokładnym zapoznaniu się ze specyfiką branży i klienta przygotowaliśmy strategię działań uwzględniającą: odpowiedni profil użytkownika, zasięg kampanii oraz miejsca docelowe. Monitorowaliśmy dokładnie pozyskiwane leady i optymalizowaliśmy kampanię pod kątem ich jakości.

Enterprise Logistic Enterprise Logistic
Enterprise Logistic

Efekt:

Oferta współpracy to w obecnych realiach rynku pracownika produkt, który trzeba “dobrze sprzedać”. Wdrożona przez nas kampania pozwoliła w krótkim okresie pozyskać odpowiednią ilość przewoźników do współpracy.

Opinia:

Jerzy Gębski Pełnomocnik zarządu ds. marketingu i PR
"Panowie z fortivy uświadomili nam, że standardowe działania w zakresie rekrutacji przewoźników i kierowców to za mało. Wiedzieliśmy, że mamy rynek pracownika, ale realia wyglądają tak, że musieliśmy usłyszeć to od kogoś z zewnątrz. Szczęśliwie, razem z diagnozą zaoferowano nam skuteczne rozwiązanie problemu."

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie