ELZAB S.A.

poprzedni caseOskar centrum turystyki następny caseProtan elmark Branża klienta: Produkcja urządzeń fiskalnych.

Oczekiwania

Elzab chciał wypromować swoje nowe urządzenia dedykowane na rynek czeski. Naszym zadaniem było zaprezentowanie urządzenia oraz wsparcie sprzedaży, realizowanej przez sieć dystrybutorów.

Trudności

Każdy rynek to inna historia i wyzwania. Tym razem musieliśmy zmierzyć się z faktem, że Google nie jest w Czechach wiodącym graczem. Dodatkowy problem stanowiło specyficzne nazewnictwo, które funkcjonuje w branży fiskalnej na czeskim rynku.

ELZAB S.A. ELZAB S.A.

Działania

  1. Krok pierwszy. Przeanalizowaliśmy sytuację na rynku. Sprawdziliśmy poczynania konkurencji. Sprawdziliśmy czego szukają Czesi, którzy chcą kupić kasę fiskalną.
  2. Krok drugi. Przygotowaliśmy indywidualny landing page, prezentujący zalety produktu i dodaliśmy dane kontaktowe do czeskich dystrybutorów produktów Elzab.
  3. Krok trzeci. Okazało się, że optymalizacja kampanii w języku czeskim nie jest aż taka trudna, jak się spodziewaliśmy.
ELZAB S.A.
ELZAB S.A. ELZAB S.A.

Rozwiązania

Reklamy Google Ads, Remarketing, Display Select Keywords

Efekt

Czesi szukający w sieci informacji o urządzeniach potrzebnych w ich biznesie trafiali na landing page, na którym mogli znaleźć gotowe rozwiązanie. Dystrybutorzy otrzymywali regularnie zapytania w postaci wypełnionych formularzy online, maili i telefonów z pytaniami o produkt, a na ich podstawie realizowali sprzedaż.

Opinia

Kampanie na rynkach zagranicznych realizowaliśmy wspólnie z Fortiva już wcześniej i ponownie udowodnili, że się na tym dobrze znają. Wsparcie w kwestiach językowych jak zwykle na najwyższym poziomie. Doceniamy też szczegółowe raporty i wnioski z analiz podane w przystępny sposób. Polecam!
Gabriela Rydygier Export Manager

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

Tomasz Konik tel. +48 693 958 730
Tomasz Konik