Allegro Ads

Większość właścicieli e-commerce równolegle prowadzi sprzedaż w serwisie Allegro. Największa platforma handlowa w Polsce posiada własny system reklamowy, na którym można prowadzić skuteczne kampanie wspierające sprzedaż. Allegro Ads daje możliwość prowadzenia kampanii efektywnościowej w popularnym modelu płatności za kliknięcie.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Jak to działa?

Format reklamy

Reklama w postaci oferty sponsorowanej to idealny sposób na wyróżnienie swojej oferty na tle konkurencji. System Allegro Ads wyświetli Twoją ofertę przed innymi sprzedającymi:

W wynikach wyszukiwania


(dwie pierwsze oraz dwie ostatnie pozycje na liście)

Na liście przedmiotów


(dwie pierwsze oraz dwie ostatnie pozycje na liście)

Na stronie oferty


(w sponsorowanych ofertach w tej samej kategorii)

Reklama graficzna to format pozwalający przygotować i przeprowadzić zarówno skuteczną kampanię sprzedażową jak i doskonałe narzędzie wizerunkowe. Reklama składa się z logo, komunikatu reklamowego oraz dynamicznie wybieranych ofert.

Dlaczego Allegro Ads:

Największa platforma handlowa w Polsce
Setki tysięcy transakcji dziennie i ponad 20 milionów użytkowników w ciągu miesiąca. To potencjał sprzedażowy, którego nie można zignorować. (do sprawdzenia)
Skuteczność i mierzalność
Znane, chociażby z Google Ads lub Facebook Ads modele rozliczeń, oraz szczegółowe raporty udostępniane przez Allegro pozwalają dokładnie prognozować ruch i sprzedaż, oraz dostosować budżet do pożądanych wyników.

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie